Сорт томату "Бочка меду", який з'явився в 2022 році, швидко став фаворитом серед садівників завдяки своїм вражаючим характеристикам та універсальному використанню.

До основних особливостей цього сорту належать:

Час від проростання до плодоношення коливається від 100 до 105 днів.

"Бочка меду" - це індетермінантний сорт, що означає, що він продовжує рости і давати плоди протягом усього сезону. Для його раціонального зростання потрібна підтримка.

Помідори виростають плоскоокруглими, при повному дозріванні стають помаранчевими. Вони можуть досягати ваги до 400 г кожен. Ці помідори відомі своїм ароматним, солодким смаком та щільною м'ясистою текстурою, яка залишається неушкодженою при нарізанні.

Вони ідеально підходять для свіжих салатів завдяки своїй солодкості та текстурі. Крім того, вони підходять для консервування як скибочками, так і цілком.

Урожай помідор
Урожай помідор

Окрім цього, "Бочка меду" демонструє хорошу стійкість до поширених хвороб, що забезпечує додатковий спокій виробникам.

Вирощування даного сорту включає кілька етапів:

Починайте посів насіння на розсаду приблизно за 60-65 днів до передбачуваної дати посадки в ґрунт. Пересаджуйте, коли розвинуться два справжні листки.

Рекомендується садити до трьох рослин цього сорту на квадратний метр, щоб оптимізувати використання простору та підвищити потенціал урожайності.

Обов'язково забезпечте регулярний та постійний полив, особливо в посушливі періоди. Удобрюйте збалансованим мінеральним добривом для підтримки здорового росту. Ще прищипуйте бічні плоди, щоб стимулювати розвиток та запобігти перенаселенню.

Нагадаємо, коли і як садити цибулю навесні: головні секрети та хитрощі королівського врожаю

Раніше «Українці» писали, вашому врожаю редиски всі заздрять: як виростити її солодкою, красивою та здоровою

Як повідомляли «Українці», коли і як правильно посадити виноград навесні: виросте солодким та соковитим