Навесні городники з нетерпінням готуються до посіву редиски на своїх грядках, так як цей овоч, що швидко росте, відрізняється особливим смаком і є одним з перших урожаїв після зими.

Досвідчені агрономи поділилися досвідом і назвали ключові аспекти, які слід враховувати для успішного врожаю редис:

Для оптимального зростання виберіть місце з пухким ґрунтом. Підготуйте її, вносячи біогумус - органічне добриво, багате на поживні речовини.

Правильна техніка посадки має вирішальне значення. Розмістіть насіннєві грядки на відстані приблизно 8 см один від одного, щоб забезпечити адекватний розвиток коренів та безперешкодне зростання. Висаджуйте ряди на глибину 2-3 см, щоб забезпечити оптимальні умови зростання розсади без перенаселеності.

Редиска
Редиска

При посіві насіння редису дотримуйтесь відстані близько 5 см між кожним насінням, щоб уникнути конкуренції за ресурси. Для отримання міцних сходів важливо дотримуватися правильної глибини посіву. Використання сірникової коробки як орієнтир може допомогти досягти рівномірного розподілу.

Ближче до кінця березня розгляньте можливість посадки інших культур, таких як салат, морква, пастернак та інші, поряд з редискою. Це максимально ефективно використовує простір городу та урізноманітнює збирання врожаю.

Нагадаємо, як і коли правильно сіяти кріп у відкритий ґрунт: точно виросте пишним та смачним

Раніше «Українці» писали, коли і як садити цибулю навесні: головні секрети та хитрощі королівського врожаю

Як повідомляли «Українці», важливі поради для городу мрії: буряк буде ідеальним, помідори соковитими, а морква перестануть муки мухати