Агрономи зі стажем дали справді корисні поради дачникам, які допоможуть забезпечити успішний урожай. Так, вони назвали кілька додаткових порад, на які варто звернути увагу.

Поряд із посадкою буряків на правильній відстані та використанням золи та солоної води для надання солодощі розгляньте можливість проріджування розсади, щоб уникнути перенаселеності, що може призвести до зменшення коріння.

Крім того, регулярний полив та забезпечення достатньої кількості сонячного світла необхідні для зростання.

Крім використання розчину меленого чорного перцю для того, щоб моркву не тероризували мухи, розгляньте можливість посадки супутніх рослин, таких як цибуля, цибуля-порей або часник, які можуть допомогти відлякати їх. Накриття посівів моркви чохлами для рядів або дрібної сіткою також може запобігти відкладанню яєць на рослинах шкідниками.

Ще крім обрізки зайвого листя і поливу між рядами помідорів, переконайтеся, що вони отримують постійну вологість, щоб запобігти таким проблемам, як верхівкова гниль. Це потрібно робити, коли томати стануть розміром із вишню. Крім цього, поливайте їх у міжряддях кожні 5-7 днів.

Нагадаємо, що робити, якщо кури клюють власні яйця: ефективна хитрість врятує найважливіший продукт

Раніше «Українці» писали, помідори виростуть соковитими та великими: прості та ефективні секрети для царської розсади

Як повідомляли «Українці», як позбутися шкідників на городі: урожай буде міцним та здоровим