Як відомо, цибуля дуже корисна для здоров'я людини завдяки багатому вмісту необхідних поживних речовин, що робить її основним інгредієнтом на кожній кухні. З наближенням весни його зазвичай садять поряд з іншими овочами, і дотримання кількох правил може забезпечити рясний урожай.

Садівники рекомендують садити цибулю або на початку квітня, або протягом квітня, стежачи за тим, щоб температура ґрунту досягла ідеального діапазону 10-12 градусів за Цельсієм для оптимального зростання.

Також підготовка ґрунту має вирішальне значення для успішного вирощування. Виберіть сонячну ділянку та ретельно перекопайте ґрунт. Внесіть 5 кілограмів гною або компосту на квадратний метр, а також 30 г калійних і фосфорних добрив. Ключовим моментом є ротація, тому уникайте послідовної посадки цибулі на тому самому місці.

Урожай цибулі
Урожай цибулі

Сорти цибулі розрізняються за часом дозрівання: звичайному цибулі потрібно 90-100 днів, середньостиглий - 100 днів, а пізньостиглий - більше 120 днів. Зелена та фіолетова цибуля також мають різні терміни дозрівання.

Для посадки зробіть у ґрунті лунки глибиною 2-3 сантиметри і розташуйте їх на відстані 10 сантиметрів один від одного. Щільно посадіть цибулини в лунки, прикривши їх шаром ґрунту. Проростання зазвичай відбувається протягом одного-двох тижнів, залежно від умов довкілля.

Хоча внесення добрив не завжди потрібне, при слабкому врожаї можна внести додатковий гній або мінеральні добрива. Крім цього, регулярний полив та видалення бур'янів необхідні для забезпечення здорового зростання цибулі.

Нагадаємо, як позбутися шкідників на городі: урожай буде міцним та здоровим

Раніше «Українці» писали, ви зіпсуєте весь урожай солодкого перцю: що в жодному разі не повинно рости з ним по сусідству

Як повідомляли «Українці», аномальна зміна цін на яйця перед Великоднем: скільки тепер коштує головний продукт