Досвідчені дачники кажуть, що якість посадкового матеріалу може суттєво вплинути на зростання та врожайність картоплі.

Повідомляється, що картопля середнього розміру, зазвичай діаметром 5-6 сантиметрів, містить достатньо поживних речовин, щоб підтримувати сильне зростання та розвиток паростків. Картопля меншого розміру може мати достатніх запасів підтримки активного зростання паростків, що зумовлює ослаблення рослин і зниження врожайності.

Крім цього, цей овоч середнього розміру з більшою ймовірністю дасть сильні паростки, які швидко проростуть і енергійно зростатимуть. Слабкі або чахлі паростки картоплі меншого розміру можуть важко прижитися і конкурувати з бур'янами та іншими рослинами на ранніх стадіях росту.

Урожай картоплі
Урожай картоплі

Так, використання картоплі середнього розміру для посадки часто призводить до більш стабільного та рясного врожаю. Хоча більша також може дати життєздатні рослини. Навіть може бути таке, що його, можливо, доведеться розрізати на дрібніші частини, що може знизити загальний потенціал урожайності.

Важливо підкреслити, що при посадці великої картоплі важливо розрізати її на частини, щоб забезпечити успішне проростання. Кожен шматочок слід обробити сухою золою або іншим захисним засобом, щоб запобігти гниття та хвороби. Однак цей процес може бути трудомістким та може збільшити ризик невдалої посадки.

Нагадаємо, розсада перцю буде здоровою і міцною: дуже простий, але ефективний спосіб для рясного врожаю

Раніше «Українці» писали, царський урожай своїми руками: коли і як садити картоплю, щоб вона виросла великою, смачною та корисною

Як повідомляли «Українці», захистіть будинок від бід та нещасть: обов'язково посадіть ці квіти, щоб відлякувати негатив