Садівники зі стажем запевняють, що правильний полив має вирішальне значення для вирощування здорової розсади перцю. Саме тому вони назвали основні правила поливу.

Розсаду перцю слід поливати кожні два-три дні або при необхідності залежно від рівня вологості ґрунту. Регулярно слідкуйте за цим та відповідним чином коригуйте частоту поливу. Не допускайте повного висихання ґрунту між поливами, але також уникайте надмірного поливу.

Для поливу розсади перцю використовуйте нехлоровану воду. Хорошими варіантами є дощова, тала або настояна вода. Якщо вам необхідно використовувати водопровідну воду, дайте їй постояти щонайменше 24 години, щоб хлор розсіявся.

Розсада перцю
Розсада перцю

Також переконайтеся, що температура води оптимальна для розсади перцю, в ідеалі - 20-23 градусів за Цельсієм.

Поливайте розсаду перцю поступово, особливо на початковому етапі зростання. Це допоможе запобігти перезволоженню та гниття коренів. Використовуйте м'який метод поливу, щоб не турбувати ніжні саджанці.

Як тільки у розсади перцю з'являться три чи чотири справжні листки, ви можете почати поливати рясно. У міру того, як саджанці виростають і розвивають більш широку кореневу систему, їм потрібно більше води для підтримки їх зростання та розвитку.

Нагадаємо, такого врожаю у вас ще не було: названо сорт огірків, які ніколи не хворіють та виростають солодкими

Раніше «Українці» писали, старовинна хитрість: якими квітами засіяти город, щоб урожай овочів зріс удвічі

Як повідомляли «Українці», тепер розсада вночі точно не замерзне: що потрібно зробити, щоб її зберегти