Вважається, що деякі квіти мають не тільки естетичну привабливість, але й містичні властивості, які можуть принести удачу і захист будинку та його мешканцям.

Ці квіти, які часто називають «чарівними», рекомендують висаджувати в саду, щоб створити захисний бар'єр від негативних впливів.

Чорнобривці: символізуючи любов, чистоту і добро, вони традиційно впліталися у вінки молодими дівчатами через їхню асоціацію з пристрасними почуттями. Вважається, що вирощування чорнобривців біля будинку може гарантувати, що близькі люди ніколи не заблукають. Крім того, вважається, що їхні яскраві квіти захищають будинок та його мешканців від злих духів.

Мальва
Мальва

Мальва: ці красиві рослини асоціюються з вірою, мудрістю та надією на краще майбутнє. У давнину її вважали магічною, і вірили, що вона служить оберегом від негативу та пристріту. Дехто навіть вважав, що ця квітка вкриває душі померлих, ще більше посилюючи свої захисні властивості.

Барвінок: ця квітка, також відома як відьмача фіалка, має довгу історію, пов'язану з магією. Стародавні кельти вважали барвінок захисною рослиною, а вінки з нього використовували для ворожіння та захисту від ударів блискавок в Австрії та Німеччині. Згідно з слов'янським фольклором, посадивши барвінок біля будинку або використовуючи його як оберег, можна захистити від пристріту.

Нагадаємо, як залучити гроші та удачу: старовинний обряд, який допоможе повернути благополуччя до будинку

Раніше «Українці» писали, урожай баклажанів вас потішить: де їх треба посадити і про які секрети ви не знали

Як повідомляли «Українці», виростуть під два метри: що потрібно зробити у квітні з гладіолусами для їхнього пишного цвітіння