Вважається, що деякі кімнатні рослини несуть негативну енергію і можуть принести нещастя в будинок. У мережі назвали п'ять таких рослин, яких краще уникати.

Фікус.

Колись шанований фікус тепер асоціюється з нещастям, особливо для жінок. Він отримав прізвисько «квітка вдови», оскільки дехто вважає, що зберігання його будинку може призвести до втрати коханого чоловіка.

Плющ.

Він вважається «енергетичним вампіром», що виснажує життєву силу мешканців. Вважається, що це негативно впливає на чоловіків, потенційно приводячи їх до розпусти. Так, біоенергетики не радять тримати плющ у будинку.

Сансевієрія.

Вона, також відома як «щучий хвіст», популярна, але вважається, що вона має сильну руйнівну енергію, яка може завдати шкоди благополуччю сім'ї. Експерти застерігають від того, щоб приносити цю рослину до будинку.

Калла.

Незважаючи на свою красу, вона асоціюється із смутком і, як вважають, приваблюють смерть. У деяких культурах прийнято приносити ці квіти на цвинтарі.

Діффенбахія.

Відома своїм токсичним соком, вона може спричинити отруєння при ковтанні. Крім того, вважається, що одна лише її присутність підриває сили та здоров'я членів сім'ї.

Нагадаємо, захистіть будинок від бід та нещасть: обов'язково посадіть ці квіти, щоб відлякувати негатив

Раніше «Українці» писали, будуть цвісти вдвічі краще: де в квартирі розмістити орхідеї, щоб вони краще себе почували

Як повідомляли «Українці», кущі троянд доведеться зрізати і спалити: через які весняні помилки ви занапастите свої квіти