Важливо знати, що догляд за орхідеями потребує особливої ​​уваги. Так, є кілька ключових факторів, що забезпечують їхнє процвітання та гарне цвітіння.

Головні секрети

Для цих красивих кольорів дуже важлива температура та освітлення, оскільки вони чудово почуваються у м'якому кліматі з хорошим освітленням. Підтримуйте температуру повітря 20-30 градусів тепла вдень та 18-25 градусів тепла вночі.

Також влітку розміщуйте орхідею на східній або західній стороні вікна, щоб отримувати непряме сонячне світло. Взимку розташуйте орхідею на південній стороні, щоб максимально збільшити доступ сонячного світла.

Експерти кажуть, що достатньо освітлення має вирішальне значення для цвітіння орхідеї. Якщо тримати їх у тіні, вони можуть виростити листя, але не дати квітів.

Орхідеї
Орхідеї

Крім цього, орхідеям необхідна оптимальна вологість повітря: в ідеалі рівень має перевищувати 50%, тому що низька вологість може негативно вплинути на здоров'я та цвітіння.

Що потрібно врахувати

Для того щоб підвищити вологість, регулярно обприскуйте листя орхідеї водою або ставте поруч тацю, наповнену водою та галькою. У такому разі вода підвищує вологість навколо рослини під час випаровування.

Крім цих факторів, правильний полив, добрива та ґрунтова суміш також мають дуже важливе значення для догляду. Поливайте квіти помірно, дозволяючи ґрунтовій суміші злегка підсихати між поливами. Використовуйте спеціалізоване добриво для орхідей, розведене наполовину, та застосовуйте його у періоди активного росту. Ще їх потрібно пересаджувати кожні один-два роки, використовуючи добре дреновану ґрунтову суміш.

Нагадаємо, найкращий час для посадки півонії: зростатимуть пишними і довго простоять

Раніше «Українці» писали, чим удобрити троянди навесні, щоб вони гарно цвіли та довго стояли: будуть пишні, як ніколи

Як повідомляли «Українці», найкращий помічник на дачі та городі: ви викидаєте його щодня, а це запорука рясного врожаю