Часто буває, що грядки можуть стати жертвою нещадного натиску слимаків, які завдають шкоди рослинам і знижують урожайність. Однак досвідчені садівники мають просте, але ефективне рішення, як позбавити сад від непроханих відвідувачів.

Справа в тому, що потужний аромат і смак часнику діють як природний репелент від таких шкідників, як попелиця, слимаки та равлики, що робить його екологічно чистим засобом боротьби зі шкідниками.

Щоб використовувати часник як засіб відлякування слимаків, садівники рекомендують приготувати часниковий спрей.

Користь часнику
Користь часнику

Насамперед почніть з подрібнення кількох зубчиків часнику і замочіть їх у воді на кілька годин або на ніч. Після настоювання процідіть воду, настояну на часнику, через марлю та перелийте її в розпилювач.

Далі рясно обприскуйте листя уражених рослин розчином. Сильний запах і гіркий смак часнику відлякають слимаків та інших шкідників.

Крім того, з'єднання сірки, присутні в часнику, забезпечують захист від різних грибкових інфекцій, додатково захищаючи рослини.

Нагадаємо, розсада перцю буде здоровою і міцною: дуже простий, але ефективний спосіб для рясного врожаю

Раніше «Українці» писали, виростуть під два метри: що потрібно зробити у квітні з гладіолусами для їхнього пишного цвітіння

Як повідомляли «Українці», царський урожай своїми руками: коли і як саджати картоплю, щоб вона виросла великою, смачною та корисною