Ефективне опалення теплиці навесні має вирішальне значення для захисту рослин від морозу та забезпечення оптимальних умов вирощування. І агрономи назвали різні способи обігріву теплиці.

Використання печі – популярний та економічний метод. Вони добре підходять для теплиць, оскільки забезпечують безперервне тривале горіння після одного завантаження дров. Їх легко встановити, і їх можна запалити один раз увечері для постійного обігріву, а додатковою перевагою є утворення золи, яка діє як добриво.

Масляні та керамічні обігрівачі: це звичайні пристрої, які використовуються садівниками. Однак вони не можуть забезпечити рівномірне обігрів по всій теплиці, особливо в кутах. Розміщення теплолюбних рослин ближче до цих обігрівачів та морозостійких рослин далі може допомогти пом'якшити цю проблему.

Конвектори: їх використовують для рівномірного розподілу тепла з допомогою циркуляції теплого повітря. Незважаючи на свою ефективність, вони можуть бути енерговитратними.

Інфрачервоні обігрівачі працюють шляхом прямого нагрівання об'єктів, подібно до сонця. Вони особливо ефективні при розміщенні поряд із розсадою та є енергозберігаючими.

Варто зауважити, що при виборі способу опалення важливо враховувати енергоефективність. Установка обігрівача із вбудованим термостатом або підключення терморегулятора від підлоги з підігрівом для автоматичного включення допоможе заощадити електроенергію та підтримувати оптимальну температуру в теплиці.

Крім того, для власників теплиць вирішальне значення має підготовка покривних матеріалів, таких як спанбонд або плівка для захисту рослин під час непередбачуваних змін погоди.

Нагадаємо, зробіть це вже зараз: чим посипати грядки, щоб часник виріс розміром із куряче яйце

Раніше «Українці» писали, якою квіткою засадити город, щоб отримати царський урожай: вам позаздрять навіть професіонали

Як повідомляли «Українці», у селі та на дачі почнуться великі проблеми: українцям розповіли, до чого готуватися