"Авантюра" - чудовий вибір для садівників, які шукають урожайний та стійкий до хвороб сорт огірків для літнього сезону.

Досвідчені агрономи знають, що "Авантюра" - ультраранній гібридний сорт огірка, відомий своїми великими бульбами, темно-зеленим кольором та чудовим смаком. Його легко доглядати, він стійкий до вірусу тютюнової мозаїки, що робить його придатним як для початківців, так і для досвідчених садівників.

В першу чергу при посадці виберіть сонячне місце з добре дренованим ґрунтом, який раніше використовувався для вирощування помідорів, капусти або цибулі. Підготуйте підняті грядки висотою 15-20 см та шириною 70-80 см.

Насіння можна висівати прямо в ґрунт, коли температура ґрунту досягне 15°C, або вирощувати розсадою в приміщенні. Для вирощування в приміщенні посійте насіння у квітні в окремі горщики з багатою поживними речовинами ґрунтовою сумішшю. Пересадіть розсаду у відкритий грунт наприкінці травня або на початку червня, розташовуючи її на відстані 60 см усередині рядів і 70 см між рядами.

Урожай огірків
Урожай огірків

Огірки «Авантюра» вимагають регулярного поливу, підживлення, прополювання, розпушування та підв'язування. Поливайте рослини вранці або ввечері теплою водою, не допускаючи намокання листя. Удобрюйте мінеральними добривами або розчином мульчування кожні 10-14 днів. Слідкуйте за тим, щоб на ділянці не було бур'янів, і розпушіть ґрунт між рядами, щоб покращити циркуляцію повітря та зменшити конкуренцію бур'янам. Підкріпіть рослини ґратами чи ґратами, щоб вони не розповзалися по землі.

Вони зазвичай починають плодоносити через 36-40 днів після сходу. Збирайте плоди, коли вони досягнуть довжини 10-12 см і маси 90-110 г, щоб забезпечити оптимальну врожайність та смак. Не залишайте огірки на лозі занадто довго, оскільки перезрівання може знизити врожайність та якість.

Нагадаємо, гримітиме грім, почнуться грози: українців попередили про погодний удар

Раніше «Українці» писали, тепер розсада вночі точно не замерзне: що треба зробити, щоб її зберегти

Як повідомляли «Українці», зробіть це вже зараз: чим посипати грядки, щоб часник виріс розміром із куряче яйце