Посадка насіння фацелії – важливе завдання для садівників під час підготовки до літнього сезону. Так, у мережі розповіли, чому наполегливо рекомендується ця квітка і як її ефективно сіяти.

Фацелія служить кільком цілям у саду. Вона діє як сидерат, добрива, медонос та декоративна рослина, що робить її дуже цінною.

Основною перевагою фацелії є її позитивний вплив на структуру ґрунту. Полегшує і розпушує ґрунт, знижує кислотність, збагачує її азотом та калієм. Крім того, фацелію допомагає пригнічувати бур'яни, діючи як зелений гербіцид.

Крім цього, вона стійка до хвороб і шкідників, що робить її додатком саду, що не вимагає особливого догляду. Вона також не конкурує з іншими рослинами за світло та воду, що робить його ідеальним компаньйоном.

цвітучий город
цвітучий город

Насіння фацелії можна сіяти, як тільки ґрунт відтає і висохне після танення снігу. Його навіть можна сіяти перед іншими овочами. Будучи холодостійкою, фацелія добре почувається при низьких температурах.

Ще садівники можуть сіяти фацелію кілька разів на тому самому ділянці протягом сезону. Після збирання зеленої маси її можна закладати в ґрунт для запобігання закисленню ґрунту.

На думку фахівців-агрохіміків, вирощування фацелії в ґрунт так само корисне, як і внесення гною. Це підкреслює його ефективність у збагаченні ґрунту та стимулюванні росту рослин.

Нагадаємо, ефективне добриво для рослин: навіщо досвідчені агрономи замочують сірники водою

Раніше «Українці» писали, вам не вистачить відер, щоби зібрати врожай: як висадити перець на розсаду за старовинною хитрістю

Як повідомляли «Українці», такої великої та ароматної полуниці у вас ще не було: секрети досвідчених дачників