Після холодної зими кожна людина хоче поповнити запаси вітамінів в організмі, а тому з нетерпінням чекає, коли наллються соковиті, хрусткі, біло-червоні головки редиски – першого овоча для салатів із власної грядки. Але дуже часто трапляється, що редиска йде в стрілку або бадилля, або ж дрібним виростає, або жилистим, або гірким. Стало відомо, чому не вдається редис.

Винуватцями несмачної редьки, як правило, є різкі перепади температури, дефіцит або надлишок вологи, перекіс по мінеральному харчуванню, неправильні терміни посадки та занадто щільний ґрунт.

Так, якщо після сходів редиски довжина світлового дня перевищує 15-17 годин, коренеплід з величезною часткою ймовірності піде у цвітіння. Справа в тому, що редиска – це рослина довгого колірного дня, тобто при довгому світловому дні коренеплоди утворюються слабо, зате всі соки рослини йдуть на формування пагони квітки. Отже, щоб редиска не потрапила у довгий світловий день, її сіють якомога раніше – навесні, або вже наприкінці літа, коли дні знову стануть короткими.

У затінені місця

Проблема нестачі світла дуже часто зустрічається тоді, коли редис садять, знову ж таки, дуже рано, та ще й у теплицю, де надходження світла обмежене. Редису потрібне сонячне світло, інакше його бадилля витягуватиметься, коренеплід погано формуватиметься. В результаті чого редиска виросте дрібною і поганою.

У важкий ґрунт

Редису потрібний пухкий і легкий ґрунт. У важкому глинистому він дуже погано зростатиме, через брак повітря в ґрунті коренеплоди повільно розвиватимуться, зростатиме лише надземна частина. Крім того, не підійде сильно закислений ґрунт. Ідеальний ґрунт для редиски — легкий, з нейтральною кислотністю.

Нагадаємо, коли садити картоплю навесні, щоб вона виросла великою та смачною: названо важливі терміни

Раніше «Українці» писали, цибуля виросте соковитою, великою і без стрілок: секрети наших бабусь для гарного врожаю

Як повідомляли «Українці», найкращий час для посадки півонії: зростатимуть пишними і довго простоять