Садівники чудово знають, що вирощування огірків на підвіконні дійсно може стати корисним заняттям при правильному підході. У зв'язку з цим вони дали покрокове керівництво успішного вирощування в приміщенні.

Кращі сорти

В першу чергу вибирайте самозапильні, ранньостиглі та врожайні сорти огірків, такі як «Щедрик», «Хуторок», «Аншлаг» або «Хрустик».

Також обов'язково замочіть насіння огірків у теплій воді на день, щоб прискорити проростання. Після цього дайте їм прорости у вологій тканині чи папері.

Посадіть насіння в окремі горщики або контейнери з дренажними отворами, заповненими багатим поживними речовинами грунтом. Поставте горщики на сонячне підвіконня, де буде достатньо світла та тепла. Якщо природного світла недостатньо, використовуйте лампи для вирощування.

Важливі секрети

Крім цього, регулярно поливайте рослини огірків теплою водою, стежачи за тим, щоб грунт залишався постійно вологим, але не перезволоженим.

підживлення огірків
підживлення огірків

Збільште вологість повітря, обприскуючи рослини або ставлячи поруч із водою.

Удобрюйте розсаду огірків раз на 1,5 тижні слабким розчином збалансованих мінеральних добрив. Уникайте використання свіжих органічних добрив, щоб запобігти кореневій гнили або хворобі.

Як рекомендують фахівці, зі зростанням рослин огірків підв'язуйте їх до опор, щоб стебла не зламалися під вагою плодів. Для підтримки використовуйте дерев'яні ціпки, мотузки або шнури.

Важливо стежити за поширеними шкідниками, такими як попелиця та павутинний кліщ. При виявленні промийте листя рослини м'яким мильним розчином або використовуйте пестициди, які є безпечними для огірків.

Нагадаємо, врожай вас здивує: як виростити пишний салат прямо на підвіконні

Раніше «Українці» писали, коли треба садити цибулю навесні: головні секрети, щоб урожай був царським

Як повідомляли «Українці», ви зіпсуєте весь урожай: що категорично не можна робити при посадці редиски