Досвідчені садівники знають, що підв'язування - важлива практика при вирощуванні ягід, що забезпечує те, щоб плоди залишалися піднесеними та уникали контакту із землею.

Це не тільки запобігає пошкодженню ягід, але також сприяє кращій циркуляції повітря та дії сонячного світла, сприяючи здоровому розвитку плодів.

Хоча для зв'язування полуниці можна використовувати різні методи, наприклад, використання лотків для яєць або металевих кілець з дроту, ці підходи можуть мати обмеження або вимагати значних зусиль.

Урожай полуниці
Урожай полуниці

Однак один із найзручніших та найефективніших методів — використання капронових колготок. Вирізавши з колготок кільця, можна легко зробити надійні та зав'язки, що підтримують, для ягідних кущів. Просто скріпіть кільцем, що вийшов, кущ, стежачи за тим, щоб ягоди були підвішені і не торкалися землі.

Більше того, з однієї пари старих колготок можна отримати кілька кілець, що дозволить вам ефективно зв'язати безліч кущів на грядках.

Так, використання цього практичного методу зможе ефективно підтримувати рослини та оптимізувати їх зростання та виробництво.

Нагадаємо, виростуть солодкими та соковитими: що потрібно обов'язково зробити при посадці перцю та помідор – ви здивуєтеся врожаю

Раніше «Українці» писали, неземний урожай вам забезпечений: що потрібно посадити поряд із полуницею – ви будете в захваті

Як повідомляли «Українці», город здивує своїм урожаєм, а бур'яни зникнуть: все дуже просто, дешево та ефективно