Багато господарок вважають за краще економити на домашніх витратах, перепрофілюючи старі речі. Замість того, щоб купувати нові швабри, губки та ганчірки, вони використовують зношений одяг, який уже не можна носити.

На багатьох кухнях можна знайти клаптики тканини, які колись були ковдрами, футболками і навіть шкарпетками. Однак, згідно з народною мудрістю, така практика може бути недоцільною.

Коли одяг швидко зношується, це означає, що його часто носили, поглинаючи частину енергії власника. Часто кажуть, що кожна людина має свою ауру — енергію, яку вона передає іншим і своїм речам. Навіть коли ці предмети більше не використовуються, вони, як і раніше, несуть енергію своїх колишніх власників. Їхнє використання для прибирання потенційно може бути шкідливим.

Дехто вважає, що мити підлогу старим одягом – погана прикмета, яка приносить хвороби та нещастя попередньому господареві. У дорослих це може призвести до легких нездужань, але часте використання старого одягу як ганчірки для прибирання може призвести до серйозніших проблем зі здоров'ям. Особливо це стосується таких речей, як футболки, сукні та сорочки, які перебували у безпосередньому контакті з тілом.

Ризики ще більше зростають при використанні дитячого одягу як ганчірки. Дорослі мають сильнішу захисну енергію, що робить їх менш сприйнятливими до негативних впливів. З іншого боку, діти більш уразливі. Використання їхнього одягу для прибирання може зробити їх дратівливим і схильним до хвороб.

Люди також часто переробляють одяг померлих людей у ​​ганчірки, але церква не радить робити це. Одяг, який ще можна носити, слід віддати нужденним. Предмети, які більше не можна використовувати, слід спалити, а не перетворювати на ганчірки для збирання або недбало викидати.

Нагадаємо, цього вам ніхто не скаже: як часто потрібно міняти постільну білизну, щоб не довести до біди

Раніше «Українці» писали, біди та невдачі не покинуть вас: які речі ні в якому разі не можна дарувати та викидати