Предмети, передані від предків, часто несуть у собі унікальну енергію, яка стає сильнішою з кожним новим поколінням. Ці успадковані цінності можуть трансформуватися у захисні обереги та талісмани, які забезпечують благополуччя.

У зв'язку з цим у мережі назвали деякі предмети, які не варто роздавати, щоб зберегти удачу та не залучати лиха.

Обручка або обручка.

Вважається, що кільця круглої форми, що символізують вічність, залучають позитивну фінансову енергію. Наявність дорогоцінного каменю на кільці посилює його ефект, приносячи успіх власнику залежно від типу каменю.

Часи.

Хоча дарувати годинник у подарунок вважається табу, передача його як сімейної реліквії допускається. Вважається, що вони акумулюють енергію своїх власників, тому якщо попереднику пощастило, новий власник може носити годинник без страху, успадкувавши пов'язаний з ними стан.

Дзеркало.

Дзеркало
Дзеркало

Вони можуть нести позитивну енергію своїх попередніх власників, особливо якщо їхнє життя було наповнене щастям. Погляд у таке дзеркало може принести позитив та залучити успіх. Однак не рекомендується передавати іншим дзеркала, що належать до успішних предків.

Вишиті подушки та рушники.

Вважається, що вишивка має магічні властивості, що робить її потужним амулетом. Вишиті речі, що дісталися у спадок, обіцяють благополуччя в особистому житті та шлюбі, тому важливо не передавати і не віддавати їх, щоб зберегти захист свого будинку.

Ікона.

Ікони, незалежно від їхньої матеріальної цінності, вважаються духовною спадщиною. Молитви попереднього власника наповнюють ікону своєю душею, даючи новому власникові енергію, необхідну досягнення своїх цілей.

Нагадаємо, популярна традиція гробить ваше здоров'я: як невинне заняття "душить" організм

Раніше «Українці» писали, не навертайте лиха: чому за прикметами в жодному разі не можна доїдати за дитиною

Як повідомляли «Українці», у жодному разі не робіть цього: чому згідно з прикметами не можна спати навпроти дзеркала