У червні розпочинають своє чудове цвітіння троянди, королеви наших садів. Щоб їхнє цвітіння було особливо яскравим та тривалим, необхідне правильне харчування. Ось що потрібно цим красуням у червні:

Троянди добре почуваються на натуральних добривах. У міру появи перших бутонів підгодуйте їх настоєм коров'яку, курячого посліду або бур'янів.

Додайте 2–3 столові ложки кісткового борошна під кожен кущ. Воно багате на фосфор, кальцій та інші мікроелементи, необхідні для пишного цвітіння.

Мульчування грунту компостом або гноєм, що перепрів, посилює ефект від підживлення і сприяє збереженню вологи і поживних речовин.

Підживлюйте троянди розчином суперфосфату та сірчанокислого калію безпосередньо перед розкриттям бутонів. Додавання гумату калію може ще більше посилити дію добрив.

Троянди
Троянди

Нестача магнію може призвести до опадання бутонів. Підживіть троянди розчином сірчанокислого магнію або використовуйте калімагнезію.

Також між регулярними підживленнями обробляйте троянди по листі розчином мікроелементів, щоб вони отримували всі необхідні поживні речовини.

Після першої хвилі цвітіння продовжуйте підживлення фосфорно-калійними добривами, але зменшіть кількість азоту. Це допоможе зберегти здоров'я та енергію рослин протягом усього сезону.

Нагадаємо, найкращі способи зберігання часнику: буде свіжим роками і не зіпсується

Раніше «Українці» писали, що робити, якщо полуниця виросла кислою: головні причини і як зробити ягоди солодшими за мед

Як повідомляли «Українці», чому листя огірків жовтіє і як із цим боротися: врятуйте свій урожай "зелененьких"