Щоб часник добре зберігався та довго зберігав свіжість, важливо створити оптимальні умови. Дотримуючись певних рекомендацій, ви зможете ефективно зберегти урожай часнику протягом усієї зими. Так, українцям назвали кілька ефективних засобів зберігання.

На горищі.

У приватному будинку чудовим варіантом може стати зберігання часнику на горищі. Накрийте його пакетами та стежте за температурою повітря. Вона не повинна бути ні надто високою, ні надто низькою, а повітря має бути сухим або прохолодним. Ті ж принципи застосовуються і для зберігання часнику в сараї.

Полотняні мішки.

Традиційно часник підвішували у таких мішках. Цей метод часто використовується в коридорах або коморах. Переконайтеся, що місце зберігання сухе і підтримує постійну температуру, щоб запобігти псуванню.

Врожай часнику
Врожай часнику

Скляні банки.

Зберігання часнику у скляних банках – ще один ефективний метод. Помістіть банки в комірчину або інше сухе приміщення з оптимальною температурою. Не ставте банки в холодильник через високу вологість, через яку часник може зіпсуватися. Натомість виберіть комору, де температура повітря стабільна і вище нуля. У таких умовах часник залишається свіжим та зберігається довше.

Нагадаємо, що робити, якщо полуниця виросла кислою: головні причини і як зробити ягоди солодшими за мед

Раніше «Українці» писали, чому листя огірків жовтіє і як із цим боротися: врятуйте свій урожай "зелененьких"

Як повідомляли «Українці», урожай перцю, помідорів та огірків буде в рази ряснішим: обов'язково додайте цей "секрет" у воду