Підв'язування полуниці необхідне для того, щоб ягоди не торкалися землі, а також забезпечувалася хороша вентиляція та доступ сонячного світла до плодів.

Існують різні методи зв'язування ягід, у тому числі використання підкладок, таких як лотки для яєць, або створення кілець із металевого дроту, хоча це може бути громіздким та трудомістким.

Один із найпростіших та найефективніших способів – використання капронових колготок. Ось як це зробити:

Капронові колготки розріжте на кільця. Кожне кільце має бути достатньо великим, щоб оточити полуничний кущ.

Оберніть капронові кільця навколо куща полуниці так, щоб вони ніжно, але надійно утримувало рослину.

Полуниця, зображення з вільних джерел
Полуниця, зображення з вільних джерел

Потім розташуйте ягоди всередині кільця так, щоб вони були підняті і не торкалися землі. Це запобігає їх гниття та допомагає зберегти якість фруктів.

Капронові колготки легко доступні та можуть бути використані повторно. Декілька кілець можна зробити з кількох пар старих колготок, що робить їх економічним та ефективним для підв'язування всіх полуничних грядок.

Таким чином ви можете легко підтримувати рослини полуниці, забезпечуючи здоровіший ріст і кращу якість ягід під час збирання врожаю.

Нагадаємо, врятуйте город після грозових злив: ці овочі можна пересіяти, щоб зберегти свою працю та врожай

Раніше «Українці» писали, ви загробите весь урожай: чим у жодному разі не можна удобрювати картоплю, щоб не згодувати її свиням

Як повідомляли «Українці», ось чому наші бабусі збирали цибулю мішками: народні методи підживлення для неймовірного збору