Досвідчені городники поділилися порадами, які добрива в жодному разі не можна використовувати при вирощуванні картоплі, оскільки вони можуть зашкодити урожаю.

Застосування неправильних добрив може призвести до того, що урожай буде дрібним і несмачним, це може призвести навіть до загибелі рослин. Хоча важливо використовувати добрива в помірних кількостях, деякі з них слід взагалі уникати.

Наприклад, свіжий гній може залучити шкідників та спровокувати хвороби, завдаючи значної шкоди врожаю. Те саме стосується курячого посліду; у свіжому вигляді він може підпалити картопляне бадилля.

Звичайні дріжджі також входять до «чорного списку», оскільки через них картошини можуть стати пухкими, але з прісним смаком. При використанні мінеральних добрив важливо бути обережними. Надмірне використання може призвести до великого розростання верхівок картоплі, поки бульби залишаться маленькими.

Додатково не рекомендується вносити золу, особливо на лужних ґрунтах, оскільки вона може створити несприятливі умови для зростання картоплі. Нарешті, слід уникати картопляного лушпиння, оскільки вона може погіршити проблеми зі шкідниками, якщо рослини вже заражені.

Щоб забезпечити хороший урожай картоплі, краще використовувати добрива у помірних кількостях та вибирати правильні види, щоб не зашкодити весь урожай.

Нагадаємо, вам про це ніхто не розповість: секрети, які зроблять полуницю солодшою ​​за мед

Раніше «Українці» писали, даремно ви викидали бур'яни: як вони в рази збільшать урожай огірків – робіть так 3 рази на місяць

Як повідомляли «Українці», посадіть ці рослини, щоб відлякувати комарів: спокійно займатиметеся городом і смажитимете шашлики