Першого місяця літа дуже важливо приділити увагу догляду за виноградом, тим більше, що саме в цей час він цвіте. Правильне внесення добрив цього місяця може суттєво вплинути на врожайність та якість плодів.

Так, досвідчені садівники дали кілька рекомендацій, які допоможуть винограду отримати необхідні поживні речовини та мікроелементи в цей період.

Винограду на початку літа необхідні азот, калій та фосфор. Ось як забезпечити ці необхідні поживні речовини:

Нітрат амонію - відмінне джерело азоту та калію.

Сечовина: ще одне хороше джерело азоту. Використовуйте 15 г сечовини на відро води, щоб виноград отримував достатню кількість азоту.

Суперфосфат забезпечує необхідний фосфор. Використовуйте 40 г на квадратний метр, щоб задовольнити потреби виноградної лози.

Виноград
Виноград

Також важливо вносити добрива, що забезпечують бором та цинком, оскільки ці мікроелементи підтримують різні фізіологічні функції та покращують якість плодів.

Внесіть азотні, калійні та фосфорні добрива до початку цвітіння винограду. Це підтримає початкову фазу зростання та підготує до плодоношення.

Як тільки процес цвітіння завершиться, повторіть підживлення. Однак цього разу уникайте використання добрив, багатих азотом, приділяючи більше уваги калію та фосфору.

Нагадаємо, обов'язково робіть так у червні: секрет поливу помідорів у спеку для рекордного врожаю

Раніше «Українці» писали, ніколи не викидайте лушпиння від часнику: воно збереже ваш урожай

Як повідомляли «Українці», обов'язково посадіть ці рослини у себе на дачі: вони відлякують кліщів та прикрашають ділянку