Часникова шкірка, яку часто викидають як сміття, може виявитися напрочуд корисною в різних цілях.

Часникове лушпиння має властивості, які допомагають зберігати фрукти та овочі свіжими протягом більш тривалого періоду часу.

Метод посипання: візьміть жменю часникового лушпиння і посипте їй овочі та фрукти, що зберігаються в холодильнику або льоху. Це допомагає уповільнити процес гниття та продовжити свіжість продуктів.

Часникову та цибулинну шкірку можна використовувати для створення ефективного натурального спрею для відлякування таких шкідників, як попелиця та павутинний кліщ. Виконайте такі дії, щоб зробити спрей від шкідників своїми руками:

Інгредієнти:

Лушпиння часнику.

Цибулева лушпайка.

Вода.

Інструкції:

Зберіть часникову та цибулинну шкірку і помістіть у каструлю, додайте води та доведіть до кипіння на повільному вогні.

Дайте розчину охолонути і перелийте в розпилювач.

Розпорошуйте його на рослини двічі на тиждень, щоб захистити від шкідників.

Часник, кадр з відео
Часник, кадр з відео

Переваги використання часникової шкірки:

Це економічний спосіб зберегти продукцію та захистити рослини, не витрачаючи додаткових грошей на комерційну продукцію.

Також цей метод скорочує кількість відходів та зводить до мінімуму використання хімічних пестицидів, просуваючи екологічно чистий підхід до садівництва та збереження продуктів харчування.

Використання натуральних інгредієнтів гарантує, що ваші методи є безпечними як для навколишнього середовища, так і для вашого здоров'я.

Ще ви можете комбінувати часникову шкірку з іншими натуральними засобами, що стримують, такими як кавова гуща або яєчна шкаралупа, для отримання додаткових переваг.

Нагадаємо, урожай буде як у царів: український Шварценеггер Цибалюк показав, як створити город мрії

Раніше «Українці» писали, помідори та перець виростуть солодкими та м'ясистими: два копійчані інгредієнти подарують урожай мрії

Як повідомляли «Українці», надриватися не доведеться: як позбутися бур'янів на городі та будь-якій ділянці – сапка не знадобиться