Початок червня у багатьох регіонах був дуже теплим, що дозволяє припустити, що літо 2024 року може бути особливо спекотним. Високі температури диктують необхідність вжиття заходів щодо захисту від теплового та сонячного удару, зокрема це стосується й посівів на дачних ділянках. Це явна нагода переглянути стратегію поливу томатів.

У нежарку погоду томати можна поливати один раз на 3-4 дні. Однак при високих температурах поливати їх потрібно частіше, бажано раз на два дні.

Дуже важливо звертати увагу на кількість води, що подається рослинам. Занадто багато води може призвести до того, що помідори потріскаються і стануть рідкими, що зробить їх вразливими для різних хвороб. Занадто мало води може призвести до проблем із плодоношенням.

Урожай помідорів
Урожай помідорів

Кількість поливу, що рекомендується:

Низькорослі сорти: одна лійка на кущ.

Середньорослі сорти: дві лійки на кущ.

Високорослі сорти: три лійки на кущ.

Також уникайте поливу томатів холодною водою, особливо у спеку. Різниця температур може негативно вплинути на рослини. Температура води повинна бути приблизно рівна температурі повітря.

При поливі слідкуйте, щоб рідина не потрапляла на стебло та листя. Це особливо важливо у спекотні періоди для підтримки здоров'я рослин.

Нагадаємо, урожай буде як у царів: український Шварценеггер Цибалюк показав, як створити город мрії

Раніше «Українці» писали, помідори та перець виростуть солодкими та м'ясистими: два копійчані інгредієнти подарують урожай мрії

Як повідомляли «Українці», надриватися не доведеться: як позбутися бур'янів на городі та будь-якій ділянці – сапка не знадобиться