До Дня Незалежності України держава надала одноразову грошову допомогу окремим категоріям громадян, максимальну суму виплати встановлено у розмірі 3100 гривень.

Ця ініціатива спрямована на підтримку людей з обмеженими можливостями, колишніх в'язнів концтаборів та тих, хто став інвалідом через загальні захворювання. Про це повідомили у Кобеляцькій територіальній громаді.

Одержувачів даної одноразової грошової виплати можна поділити на кілька груп, причому порядок отримання допомоги варіюється залежно від приналежності до групи:

Пенсіонери отримають виплату автоматично разом із пенсією за серпень за умови, що у їхній пенсійній справі є сертифікат, що підтверджує їхнє право на отримання пенсії.

Ще до цієї групи входять військовослужбовці, співробітники поліції, старші та рядові співробітники органів внутрішніх справ, Державної кримінально-виконавчої служби та Служби судової безпеки.

Незареєстровані особи: ці люди повинні подати заяву разом із паспортом, ІПН, довідкою, що підтверджує їх статус, та банківською довідкою, що підтверджує відкритий рахунок.

За даними Кабінету Міністрів України, право на виплати мають такі групи населення:

Інваліди внаслідок війни:

І група: 3100 гривень.

ІІ група: 2900 гривень.

ІІІ група: 2700 гривень.

Гроші: скрін з відео
Гроші: скрін з відео

Гроші отримають також українці, визнані інвалідами через загальне захворювання, виробничу травму або з інших причин.

Учасники бойових дій та постраждалі Революції Гідності та колишні неповнолітні в'язні примусового тримання можуть розраховувати на 1000 гривень.

Особи, які надали особливі заслуги перед Батьківщиною, отримають по 3100 гривень.

Члени сімей загиблих ветеранів війни та захисників України:

Подружжя інвалідів, які загинули внаслідок війни: 650 гривень.

Подружжю загиблих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань – 650 гривень.

Окрім цього, учасники війни, колишні в'язні примусових робіт та діти партизанів отримають допомогу у розмірі 450 гривень.

Як отримати ці виплати:

Грошова допомога доступна тим, хто набув відповідного статусу до 24 серпня поточного року. Якщо виплату не буде отримано до 1 жовтня, одержувачі можуть звернутися до ПФУ або до Центру адміністративних послуг до 1 листопада. Таке рішення ухвалив Кабмін на підставі законів «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

Нагадаємо, залучіть у будинок гроші та удачу: секрет, який принесе достаток та кохання

Раніше «Українці» писали, літо розпочнеться з перемог: знаки Зодіаку, на які чекає багатство та успіх – є і застереження

Як повідомляли «Українці», "Подивитися, облизати та піти": необхідні для життя продукти різко підняли в ціні