Тиждень з 3 по 9 червня - час для наполегливих та рішучих людей. На думку астролога Олени Максимової, це ідеальний період, щоб діяти сміливо, демонструвати свої таланти та отримувати фінансові винагороди та привілеї.

Овен (21 березня – 20 квітня).

Відпустіть страх і образу, щоб досягти більшого. Зосередьтеся на русі вперед і вирішенні власних проблем. Будьте обережні з новими кремами, оскільки вони можуть спричинити алергію.

Телець (21 квітня – 20 травня).

Приділіть цей час обмірковування своїх планів на майбутнє. Цей період зрештою призведе до значного фінансового поліпшення. Подумайте, що вам потрібно для справжнього щастя.

Близнюки (21 травня – 21 червня).

Не беріть кредити і не позичайте гроші у родичів, оскільки це може призвести до фінансової напруги. Будьте відкриті для нових відносин, адже ви можете зустріти когось особливого.

Рак (22 червня – 22 липня).

Прийміть зміни та модернізуйте своє життя. Очистіть свій простір і дистанціюйтеся від тих, хто завдав вам болю.

Лев (23 липня – 23 серпня).

Кар'єрне зростання може виявитися непростим, тому продовжуйте працювати на своїй роботі. Можливо, вам доведеться переїхати чи розпочати ремонт будинку. Не забувайте використати сонцезахисний крем на відкритому повітрі.

Діва (24 серпня – 23 вересня).

Знаки Зодіаку
Знаки Зодіаку

Розвивайте свої творчі та спортивні здібності, адже у вас є добрі шанси перемогти у змаганнях. Не фарбуйте волосся, щоб запобігти його пошкодженню, і стежте за своєю дієтою, щоб уникнути збільшення ваги.

Терези (24 вересня – 23 жовтня).

Уникайте серйозних змін у статусі ваших стосунків. Зосередьтеся на особистому житті, але не нехтуйте кар'єрою.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада).

Покладайтеся на підтримку близьких, сім'ї чи друзів. Вивчіть свою спадщину та використовуйте сильні сторони та таланти сім'ї.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня).

Віддайте пріоритет турботі про себе. Експериментуйте зі своєю зовнішністю, особливо на початку тижня, щоб створити вдалий новий образ.

Козеріг (22 грудня – 20 січня).

Люди готові співпрацювати, але їхні очікування високі. Будьте пунктуальними на зустрічах. Гарний час для покупки домашніх меблів або обладнання, особливо в середу.

Водолій (21 січня – 20 лютого).

Уникайте покупки нерухомості, незважаючи на наявність грошей та хороших пропозицій, оскільки нерухомість може мати приховані проблеми.

Риби (21 лютого – 20 березня).

Ваша старанна робота на початку літа визначить вашу фінансову незалежність. Цей тиждень сприятливий для зміни роботи або переїзду.

Нагадаємо, колишня дружина нардепа Ганна Салівінчук показала тіло без фотошопу: втиснула "кокоси" і відстовбурчила "п'яту точку"

Раніше «Українці» писали, як прискорити роботу інтернету на смартфоні: секрет, який вирішить проблему за секунди

Як повідомляли «Українці», українців змусять заплатити за лічильники: кому доведеться розщедритися і на яку суму