У кожному будинку в кухонній шафі є лавровий лист. Цей поширений кулінарний інгредієнт часто використовується у соліннях, м'ясних стравах та бульйонах. Однак мало хто знає, що лавр, або Laurus Nobilis, – потужна рослина, якою правлять вогонь та сонце. Його магічні властивості включають зцілення, захист, любов та успіх.

Лавровий лист використовується у всьому світі для кохання, пристрасті, гармонії, натхнення, мудрості, справедливості, пам'яті, звільнення, сили, родючості, перемоги та працевлаштування. Наприклад, лавр відмінно підходить для всього, що пов'язане з досягненням бажань та цілей. Для цього напишіть бажання на лавровому аркуші та спалить його для досягнення мети.

Багато людей вірять, що лавровий лист може залучити до будинку гроші та достаток. Для цього під килимок перед вхідними дверима покладіть 4 лаврові листи, розташувавши їх у вигляді хреста так, щоб листя були направлені в різні боки, а живці стикалися.

Ще один сильний оберіг для захисту будинку та залучення багатства передбачає перев'язування червоною стрічкою 7 лаврових листків та повішування їх над вхідними дверима.

Лавровий лист
Лавровий лист

Крім того, крапнувши кілька крапель апельсинової олії на лавровий лист і поклавши його туди, де зберігаються ваші заощадження, ви незабаром покращите якість свого життя. Цей талісман також можна зберігати у гаманці чи сумочці.

Якщо ви власник бізнесу, помістіть лавровий лист усередині або під касовим апаратом, щоб залучити успіх та нових клієнтів. Щоб змінити своє життя на краще, потріть лавровий лист у долонях і візуалізуйте, як ваші плани здійснюються, і не вагайтеся у своїх цілях.

Також щоб убезпечити свій будинок та співмешканців, помістіть лавровий лист у кутах усіх кімнат. У кутах часто накопичується негативна енергія, що призводить до конфліктів та хвороб.

Нагадаємо, літо розпочнеться з перемог: знаки Зодіаку, на які чекає багатство та успіх – є і застереження

Раніше «Українці» писали, "Подивитися, облизати та піти": необхідні для життя продукти різко підняли в ціні

Як повідомляли «Українці», як ми старіємо раніше часу: 3 головні причини, які загрожують організму