За часів таких криз, як війна, наші телефони стають життєво важливим інструментом, який дозволяє залишатися в курсі подій і бути на зв'язку. Якщо вам потрібно швидко зарядити телефон, то експерти дали кілька порад, які допоможуть прискорити цей процес:

Хоча USB-порти на ноутбуках можуть не забезпечувати достатню потужність для швидкого заряджання, традиційні настінні зарядні пристрої ефективніші. Для оптимальної швидкості заряджання використовуйте кабель, що входить до комплекту постачання пристрою, або його якісну заміну.

Так, бездротова зарядка зручна, але повільніша. Якщо у вас мало часу, використовуйте кабель і розетку для заряджання.

При переключенні в режим польоту бездротові з'єднання вимикаються, що дозволяє телефону заряджатися швидше. Залиште його увімкненим навіть після відключення від мережі, якщо не очікуєте важливих дзвінків.

Навіть у режимі очікування телефони продовжують ресурсомісткі процеси під час заряджання. Якщо час має вирішальне значення, вимкніть телефон і зачекайте щонайменше 15–20 хвилин, перш ніж знову увімкнути його.

Смартфон
Смартфон

Також фонові програми розряджають акумулятор і уповільнюють заряджання. Закрийте їх, щоб максимізувати швидкість.

Виберіть режим "Тільки заряджання" під час заряджання через порт USB, щоб зосередитися виключно на поповненні батареї та прискорити процес.

Спека та холод можуть вплинути на швидкість заряджання та термін служби акумулятора. Для оптимальної роботи телефону зберігайте його за кімнатної температури.

Крім цього, чохли затримують тепло під час заряджання, уповільнюючи цей процес. Зніміть чохол, щоб акумулятор захолонув і швидше зарядився.

Нагадаємо, Київстар терміново попередив українців: відключить мобільний інтернет

Раніше «Українці» писали, як прискорити роботу інтернету на смартфоні: секрет, який вирішить проблему за секунди

Як повідомляли «Українці», чому ваш смартфон повільно заряджається: основні причини та рішення