Мобільний оператор «Київстар» ініціював процес відключення мережі 3G, прагнучи зосередитися на розвитку мережі 4G та впровадженні нових технологій. Про це рішення повідомило незалежне співтовариство мобільних технологій України МЗУ - Мобільний Зв'язок України, як пише «obozrevatel».

«Київстар» почав інформувати своїх абонентів про відключення 3G через SMS-повідомлення. Компанія планує припинити підтримку 3G, щоб сприяти подальшому розширенню мережі 4G та інтеграції інноваційних технологій. Абоненти отримають попереднє повідомлення про конкретну дату відключення 3G.

Щоб забезпечити безперебійний доступ до високошвидкісного мобільного інтернету та зв'язку після відключення 3G, рекомендується перейти на режим 4G/LTE на своїх смартфонах.

Київстар, фото із вільних джерел
Київстар, фото із вільних джерел

Інструкції для пристроїв Android включають перехід у «Налаштування» > «Підключення» > «Мобільні мережі» > «Тип мережі» та вибір «4G» або «LTE».

На пристроях iOS користувачам слід перейти до «Налаштування» > «Стільникові дані» та активувати їх, що дозволить телефону автоматично адаптуватися до доступної мережі.

Нагадаємо, як прискорити роботу інтернету на смартфоні: секрет, який вирішить проблему за секунди

Раніше «Українці» писали, українців змусять заплатити за лічильники: кому доведеться розщедритися і на яку суму

Як повідомляли «Українці», все запасаємося, поки є шанс: в Україні буде дефіцит найпопулярнішого продукту у світі