Щоб забезпечити здорове зростання рослин часнику, багато агрономів рекомендують суміш трьох компонентів для забезпечення правильного харчування. Цю суміш зазвичай додають у ґрунт після холодів.

Гірчична макуха збагачує ґрунт необхідними поживними речовинами, які сприяють зростанню часнику. Для цього вам знадобиться приблизно один літр гірчичної макухи, щоб рівномірно розподілити його по грядці.

Зола містить життєво важливі елементи, необхідні розвитку коренів, листя і цибулин часнику. Півкілограма золи має вистачити. Поступово розподіліть її по часниковій грядці разом з гірчичною макухою.

Часник, кадр з відео
Часник, кадр з відео

Також подрібніть десять таблеток бурштинової кислоти (0,5 г кожна) у дрібний порошок. Змішайте його із золою та гірчичною макухою. Отриману суміш рівномірно розподіліть по грядці.

Точні дози інгредієнтів не мають вирішального значення, оскільки цей вид добрив зазвичай не перегодовує рослини. Після внесення добрив бажано трохи розпушити ґрунт або покрити його шаром перегною або чорнозему, щоб поживні речовини краще проникли в землю і принесли користь.

Нагадаємо, ви вже могли все зіпсувати: коли садити помідори у відкритий ґрунт для соковитих та м'ясистих плодів

Раніше «Українці» писали, багатий урожай солодкого буряка вам забезпечений: де його посадити на городі у травні для небувалого збирання

Як повідомляли «Українці», ваш город викликає захоплення: як правильно готувати добрива з бур'янів для казкового врожаю