Травень – час, коли багато городників звертають увагу на посадку буряків. Однак важливо пам'ятати кілька ключових моментів, пов'язаних із цим процесом.

По-перше, вирішальне значення має вибір відповідного місця для цієї популярної садової культури. Враховуйте стан ґрунту та дотримуйтесь принципів сівозміни.

Досвідчені агрономи пропонують кілька важливих нагадувань садівникам.

Слідкуйте за тим, щоб ґрунтовий покрив був пухким і легким, з рівнем pH від 6 до 7. Якщо ґрунт не відповідає цим вимогам, його можна виправити. Восени ґрунт слід перекопати, видалити бур'яни та внести пісок. Альтернативно навесні ґрунт можна розкислити, додавши золу або доломіт.

Буряк, город, кадр з відео
Буряк, город, кадр з відео

Буряк бажано садити на ділянках, де в попередньому літньому сезоні вирощували огірки, помідори, кабачки, цибулю або бобові, оскільки ці рослини є чудовим попередником для бурих коренеплодів. Однак уникайте садити буряки після моркви, картоплі або капусти.

Ще одна поширена помилка, яку слід уникати, — це посадка буряків на тому самому місці, де торік вирощувалась та сама культура.

Нагадаємо, ваш город викличе захоплення: як правильно готувати добрива з бур'янів для казкового врожаю

Раніше «Українці» писали, урожай солодкої та великої редиски зросте у рекордні терміни: вас благатимуть розкрити секрет успіху

Як повідомляли «Українці», які рослини в жодному разі не можна обрізати навесні: дякуйте долі, якщо ви це не зробили