Щоб урожай томатів у спеку був успішним, дачникам важливо пам'ятати про правильне поливання. Агрономи зі стажем відзначають поширену помилку, яка може серйозно вплинути на врожайність та якість плодів.

Багато городників у спеку помилково поливають помідори низькотемпературною водою, вважаючи, що це «охолодить» рослини та захистить їх від спеки.

Попри це, полив холодною водою приносить більше шкоди, ніж користі. Різка зміна температури може призвести до несприятливого впливу на кущі, викликаючи скручування. Це, у свою чергу, порушує випаровування вологи та впливає на роботу кореневої системи.

Помідори, город, кадр з відео
Помідори, город, кадр з відео

Додатково рослина стає більш сприйнятливою до захворювань, а якість плодів, що утворюються, може погіршитися.

У спеку дуже важливо поливати помідори водою приблизно тієї ж температури, що повітря. Це допомагає підтримувати стабільність навколишнього середовища рослини та запобігає стресу від коливань температури. Цього правила слід дотримуватись особливо, коли стовпчик термометра піднімається вище +28 градусів за Цельсієм.

Нагадаємо, ваш город викличе захоплення: як правильно готувати добрива з бур'янів для казкового врожаю

Раніше «Українці» писали, урожай солодкої та великої редиски зросте у рекордні терміни: вас благатимуть розкрити секрет успіху

Як повідомляли «Українці», як легко позбутися бур'янів на городі та клумбах: революційна хитрість за копійки