Експерти в галузі дизайну та інтер'єрів, поділилася думками про предмети, які можуть зробити кімнату вузькою та захаращеною, від чого вона здається маленькою.

Короткі штори.

Хоча вони можуть здатися практичними, вони можуть візуально опустити стелю та зробити кімнату тісною. Вибір довгих штор, що наближаються до підлоги, може створити ілюзію висоти та простору.

Темні меблі.

Вона поглинає світло і може зробити кімнату темнішою та тіснішою. Подумайте про заміну темних меблів світлішими варіантами, щоб зробити простір яскравішим і створити відчуття легкості.

Кімната
Кімната

Дрібні декоративні предмети.

Хоча може здатися привабливим прикрасити полиці та стіни численними дрібними прикрасами, їх занадто велика кількість може створити захаращений та тісний вигляд. Натомість виберіть кілька більших декоративних елементів, які заявлять про себе, не перевантажуючи простір.

Пам'ятаючи про ці елементи та роблячи стратегічний вибір дизайну, ви можете збільшити сприйманий простір ваших кімнат та створити більш комфортне житлове середовище.

Нагадаємо, як прибрати запах секонд-хенду з одягу: 3 ефективні хитрощі

Раніше «Українці» писали, цей дешевий і доступний продукт збереже молодість та здоров'я – супереда довгожителів

Як повідомляли «Українці», ви про це точно не знали: чому дверцята мікрохвильової печі потрібно залишати відчиненими після розігріву їжі