Поширеною звичкою є негайно закривати дверцята мікрохвильової печі після того, як ви вийняли їжу, але насправді краще почекати кілька хвилин, перш ніж це робити.

Повідомляється, що закриття дверцят негайно утримує запах їжі всередині мікрохвильової печі. Якщо ви приготували щось із сильним ароматом, наприклад рибу, запах може залишитися і з часом стати неприємним.

Також залишивши дверцята мікрохвильової печі відкритою на кілька хвилин, ви дозволите зайвим запахам розсіятися і провітрити внутрішню частину.

мікрохвильова піч
мікрохвильова піч

Хоча запах може тимчасово поширитися на кухню, ви можете легко впоратися з ним, увімкнувши витяжку або відкривши вікно, щоб впустити свіже повітря.

Крім цього, перш ніж закрити дверцята, протріть внутрішні стінки мікрохвильової печі губкою. Це видаляє залишки їжі та жир, які могли розбризкатися під час нагрівання. Якщо їх не очистити, вони можуть висохнути, і їх буде складніше видалити пізніше.

Нагадаємо, м'ясна вечеря за 15 гривень: українцям показали революційний лайфхак – задоволені не всі

Раніше «Українці» писали, настав час робити запаси: ця продукція буде стояти під 500 гривень за кілограм

Як повідомляли «Українці», як швидко прибрати шерсть, волосся та пил без пилососа: геніальна хитрість напередодні Великодня