Уникнення певних сусідів-рослин може допомогти зберегти здоров'я та врожайність огірків. Так, досвідчені агрономи поділилися порадами, чого не можна робити, що не зіпсувати врожаю.

1. Помідори.

Томати та огірки висувають різні екологічні вимоги, що призводить до потенційної конкуренції за такі ресурси, як вода та поживні речовини.

Ризик фітофторозу, грибкового захворювання, що вражає як томати, так і огірки, якщо вони вирощуються у безпосередній близькості.

2. Пряні трави із гострим ароматом.

Хоча вони не можуть безпосередньо конкурувати з огірками за поживні речовини, їхній сильний аромат може вплинути на смак, потенційно роблячи їх менш солодкими та смачними.

Урожай огірків
Урожай огірків

3. Будь-які гарбузові культури.

Вирощування гарбуза або інших представників сімейства гарбузових поряд із зеленим овочом може збільшити ризик передачі хвороб, оскільки вони сприйнятливі до аналогічних шкідників.

Крім того, огірки та гарбузи можуть конкурувати за простір, сонячне світло та поживні речовини ґрунту, що призводить до зниження зростання та врожайності обох культур.

Нагадаємо, як врятувати підмерзлу картоплю після посадки: заморозки та холодна погода тепер не страшні

Раніше «Українці» писали, цієї помилки припускається кожен другий: чи можна сипати під яблуню золу

Як повідомляли «Українці», ідеальне добриво та боєць із шкідниками: як правильно посіяти гірчицю, щоб захистити врожай та город