Деревна зола служить цінним добривом для яблунь та інших плодових дерев, проте її застосування потребує ретельного підходу. Досвідчені агрономи пропонують рекомендації щодо правильного використання золи для підживлення.

Як правильно підгодувати:

Щоб ефективно підгодувати яблуню золою, рекомендується закладати золу або зольний розчин (дві склянки золи на відро води) у ґрунт на глибину 8-10 сантиметрів.

Просто розкидати добрива навколо основи дерева недоцільно, оскільки це може прискорити утворення шкідливої ​​ґрунтової кірки, згубної як рослин, так мікрофлори.

Фруктове дерево
Фруктове дерево

Вкрай важливо уникати використання золи одночасно з азотними добривами, оскільки вони можуть не засвоюватися ефективно. Азотні добрива слід вносити щонайменше через місяць після внесення золи, щоб забезпечити оптимальне засвоєння.

Крім цього, утримайтеся від змішування золи з фосфоритом, суперфосфатом або вапном, оскільки таке поєднання може призвести до небажаних наслідків.

Так, дотримуючись цих рекомендацій, можна ефективно використовувати переваги деревної золи для покращення здоров'я та життєздатності яблунь та інших рослин, що плодоносять.

Нагадаємо, як правильно вирощувати орхідею, щоб вона довго і красиво цвіла: жодної метушні із землею – одна вода

Раніше «Українці» писали, ваш сад та город будуть знищені: рослини, які в жодному разі не можна висаджувати

Як повідомляли «Українці», ідеальне добриво та боєць із шкідниками: як правильно посіяти гірчицю, щоб захистити врожай та город