Захист вашого саду від слимаків може мати вирішальне значення для здоров'я ваших культур, особливо навесні, коли ці шкідники стають активними. Одним із ефективних методів є використання мідної фольги або стрічки, які, як доведено, ефективно відлякують слимаків.

Мідна фольга (або стрічка).

Мідну фольгу або стрічку можна легко знайти у магазинах електротоварів або в Інтернеті.

Справа в тому, що іони міді токсичні для слимаків, а їх кислий слиз вступає в реакцію з міддю, завдаючи шкідникам дискомфорту і змушуючи їх відступити.

Як її використовувати:

Оберніть мідною стрічкою навколо грядок або дерев, перш ніж слимаки стануть активними розмножувачами в саду. Такий запобіжний підхід гарантує, що шкідники зіткнуться зі стримуючим фактором на ранній стадії.

Город
Город

Також переконайтеся, що ширина мідної стрічки становить не менше 7 см. Слимаки можуть подолати вужчу, що зробить її неефективною.

Наклейте по периметру клумб або дерев, створюючи бар'єр, через який слимаки навряд чи зможуть перетнути.

Так, цей метод популярний серед садівників у Європі завдяки своїй ефективності у відлякуванні слимаків та захисту сільськогосподарських культур.

Нагадаємо, обов'язково підживіть ожину цими доступними засобами: від солодких і величезних ягід гнуться гілки

Раніше «Українці» писали, чи потрібно білити навесні дерева: агрономи розвінчали популярний міф

Як повідомляли «Українці», часник виросте здоровим і великим, як яблука: обов'язково посипте грядки цим порошком у квітні