Посадка редиски - це простий процес, який може дати смачні та поживні результати. Так, досвідчені агрономи дали покрокову інструкцію, яка допоможе вам почати роботу.

Її можна садити з початку квітня до кінця вересня, залежно від сорту. Ранні сорти віддають перевагу навесні, а середньостиглі та пізні краще підходять для літньої посадки.

Перед посівом редиски підготуйте ґрунт, розпушивши його на глибину 20 см і додавши піввідра перегною на квадратний метр. Якщо ґрунт кислий, додайте доломітове борошно, а для глинистого - пісок. Уникайте використання гною, оскільки він може викликати хвороби в коренеплодах.

Для посадки обов'язково виберіть захищене від вітру місце. На грядці зробіть борозенки глибиною 2-3 см на відстані 10-15 см одна від одної. Висаджуйте через кожні 5 см по борозенках.

Урожай редиски
Урожай редиски

Після посадки розгляньте можливість мульчування грядки соломою або іншим рослинним матеріалом, щоб зберегти вологу.

Редису корисний розчин дріжджів. 10 г свіжих або 5 г сухих розведіть у 10 л теплої води та додайте 3 столові ложки цукру. Давши йому настоятися дві-три години, полийте розчином рослини під корінь.

Також потрібна помірна вологість, оскільки вода необхідна для зростання та розвитку. Недолік вологи може призвести до того, що коренеплоди стануть гіркими та млявими, тому обов'язково регулярно поливайте їх.

Нагадаємо, обов'язково підгодуйте ожину цими доступними засобами: від солодких та величезних ягід будуть гнутися гілки

Раніше «Українці» писали, чи потрібно білити навесні дерева: агрономи розвінчали популярний міф

Як повідомляли «Українці», популярні помилки при вирощуванні картоплі: як не позбавити себе врожаю