Метод Ціолковського пропонує відносно швидкий та ефективний спосіб прибрати пень із вашої ділянки. Так, у мережі розповіли, як це працює і деякі міркування щодо безпеки.

Використовуйте дриль з великим свердлом, щоб просвердлити кілька отворів у пні. Вони повинні бути приблизно 10 см у діаметрі та не менше 20 см у глибину. Розташуйте отвори так, щоб вони майже з'єднувалися один з одним.

Потім змішайте нітрат кальцію та цукровий пісок у співвідношенні 7 до 3. Ця суміш служить окислювачем.

Заповніть просвердлені отвори в пні сумішшю нітрату кальцію та цукру.

Залийте бензин в один з отворів і створіть невеликий шлях палива, що веде від отвору до пня.

Відійдіть на безпечну відстань і підпаліть доріжку бензину до пня. Це призведе до того, що він спалахне і швидко згорить, включаючи коріння.

Приблизно протягом 30 хвилин пень повинен перетворитися на попіл, залишивши після себе лише спогади про свою присутність.

Обов'язково будьте обережні при поводженні з нітратом кальцію, оскільки він є вибухонебезпечною речовиною. Уникайте контакту з відкритим вогнем.

Будьте обережні при роботі з бензином і не запалюйте його поруч із легкозаймистими матеріалами.

Також забезпечте дотримання належних заходів пожежної безпеки та стежте за пнем, доки він повністю не згасне.

Якщо ви волієте не використовувати метод Ціолковського, як альтернативу можна викорчувати пень за допомогою важкої техніки, такої як трактор або екскаватор, або вручну розрізати його на дрібніші частини для видалення.

Нагадаємо, як позбутися жучків у крупі: народна хитрість, яка здивує результатом

Раніше «Українці» писали, як залучити бджіл до теплиці на дачі: агрономи розкрили секрет – ідеальний урожай забезпечений

Як повідомляли «Українці», як позбутися кульбаб на дачі: найагресивніше бур'ян зникне миттєво