Овен (21 березня – 20 квітня).

Відкладіть вирішення справ до середини травня. Ви можете виявитися втягнутим у конфлікти з іншими людьми, потребуючи виправдання та захисту своєї думки. Однак незабаром ви відчуєте, що більше контролюєте ситуацію.

Телець (21 квітня – 20 травня).

Відкладіть переговори до наступного тижня. У фінансовому відношенні ви матимете достатньо коштів, щоб підтримати себе і свою сім'ю, і в червні очікується значне піднесення. Остерігайтеся зубного болю та запалення ясен.

Близнюки (21 травня – 21 червня).

Заплануйте ділові поїздки та переговори на другу половину тижня. Можливо, ви захочете змінити місце проживання, і такий переїзд може бути корисним. Розгляньте можливість ухвалення рішень щодо спадщини у четвер.

Рак (22 червня – 22 липня).

Середовище ідеальне для участі у конкурсах та кастингах, що дає перевагу перед конкурентами. Уникайте прийому ліків, що впливають на судинну систему, щоб запобігти сильним головним болям і втраті працездатності.

Лев (23 липня – 23 серпня).

Ви можете відчути розчарування, тому зведіть до мінімуму фінансову діяльність та уникайте азартних ігор. Утримайтеся від позик грошей у цей час.

Діва (24 серпня – 23 вересня).

Ви можете зіткнутися з ситуаціями, коли люди, які представилися друзями, роблять негідно. Навчіться відрізняти справжні наміри від хибних.

Терези (24 вересня – 23 жовтня).

Ваші бажання можуть здивувати оточуючих, оскільки ви шукаєте пригод та змін. Чекайте на радикальні зміни у своєму іміджі, але побоюйтеся швидко втомитися від нового стилю.

Знаки Зодіаку
Знаки Зодіаку

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада).

Залишайтеся вірними своїм рішенням та ігноруйте зовнішні впливи. Будьте обережні з людьми, які залишили негативні враження та намагаються знову увійти у ваше життя.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня).

Не соромтеся пропонувати допомогу, коли її про це просять, оскільки це збагатить ваш досвід. Уникайте таких покупок, як гараж або земельна ділянка.

Козеріг (22 грудня – 20 січня).

Вас можуть перевірити на чесність, тож поверніть знайдені речі законним власникам. Робіть перерви та приділяйте пріоритетну увагу своєму благополуччю, щоб вам було легше позбутися нездорових звичок.

Водолій (21 січня – 20 лютого).

Хоча ви можете відчути бажання змін, виділіть трохи часу, щоб відновити сили та насолодитися домашнім комфортом. Аналізуйте конфлікти всередині сім'ї та не дозволяйте емоціям диктувати ваші дії.

Риби (21 лютого – 20 березня).

Зосередьтеся на завданнях, пов'язаних з будинком, таких як косметичний ремонт або прибирання, та відкладіть великі покупки, наприклад машину. Будьте уважні до своїх слів, оскільки близькі можуть бути чутливими до критики.

Нагадаємо, українцям у Польщі підготуватися: що чекає на біженців за кордоном під час мобілізації

Раніше «Українці» писали, чому засихає розсада полуниці: основні причини загибелі ягід та як їх врятувати

Як повідомляли «Українці», як швидко відмити гори посуду після Великодня чи будь-якого застілля: хитрощі, які здивують