Міністр внутрішніх справ Польщі Марчін Кервінський анонсував зміни закону про допомогу українцям, які мешкають у Польщі. Це оновлення, як повідомляє TVN24, спрямоване на вирішення різних проблем, з якими стикаються громадяни України, зокрема студенти, під час проходження бюрократичних процедур у Польщі.

Так, він відповів на запитання щодо українських консульств та захисту прав молодих українців, які проживають у Польщі. Він наголосив, що всі питання щодо українських громадян регулюються спеціальним законом, дія якого нещодавно була продовжена до 30 червня. Крім того, він повідомив про плани подати найближчими днями переглянуту версію цього закону, яка комплексно вирішуватиме ці питання.

Україна та Польща, фото: Tetiana Sharapova
Україна та Польща, фото: Tetiana Sharapova

Кервінський наголосив на ролі заступника міністра Мацея Душчика у формулюванні рішень, що відповідають поточним обставинам. Крім того, він наголосив на позиції Польщі щодо даних про біженців, підтвердивши, що така інформація не передається, навіть Україні.

Нагадавши квітневу директиву Міністерства закордонних справ України, яка тимчасово призупинила консульську діяльність для українських громадян призовного віку, Кервінський підтвердив зобов'язання Польщі захищати українських біженців до 30 червня незалежно від статусу паспорта.

Нагадаємо, ось тепер будуть проблеми: що буде, якщо не оновити дані до ТЦК

Раніше «Українці» писали, слідом за Польщею Литва готова відправляти українців призовного віку додому: мобілізація за кордоном розпочалася?

Як повідомляли «Українці», якою буде погода на Великдень: українців попередили