Комахи, виявлені у крупах, що зберігаються на кухні, можуть швидко стати неприємністю, але розуміння їх походження та вжиття профілактичних заходів можуть допомогти їх уникнути.

Вони часто зустрічаються в рисі, гречці та вівсянці, а також у борошні, печиві, сухофруктах, сухих квітах або кормах для тварин. Їх можна також принести додому із магазину.

Щоб ефективно усунути шкідників, потрібні швидкі дії. Почніть із проведення ретельної інвентаризації та своєчасної утилізації всіх забруднених продуктів разом із їх упаковкою. Продукти, що виглядають непошкодженими, повинні пройти обробку; наприклад, борошно або крупу можна підсмажити в розігрітій духовці протягом години або заморозити.

Також очистіть полиці у шафах розчином господарського мила або оцту, використовуючи одну столову ложку оцту на літр води, щоб ще більше відлякати комах.

Крім того, допоможуть кілька перевірених народних методів. Розміщення гвоздики, лаврового листа або зубчиків часнику в банках з крупами допоможе відлякати шкідників своїм ароматом.

Рис
Рис

Інший метод передбачає змішування 250 мл води з однією столовою ложкою оцту та розміщення розчину на полиці, де зберігаються крупи; комахи будуть уникати цієї області протягом 2-3 місяців.

Пакетики з сушеним піретрумом або ополонкою також можна розмістити в шафах, щоб відлякувати комах своїм сильним природним ароматом.

Щоб уникнути повторного зараження, зберігайте сипучу продукцію в скляних або пластикових контейнерах, що герметично закриваються, бажано прозорих для зручності огляду.

Ще уникайте затоварювання продуктів на кухні і стежте за тим, щоб полиці в шафах завжди були в чистоті. Ці заходи допоможуть захистити вашу кухню від небажаних шкідників і забезпечити довговічність продуктів харчування.

Нагадаємо, як позбутися колорадського жука без хімії: посадіть цю рослину поряд з картоплею для здорового врожаю

Раніше «Українці» писали, як швидко прибрати шерсть, волосся та пил без пилососу: геніальна хитрість напередодні Великодня

Як повідомляли «Українці», як швидко заснути: вистачить лише 1 хвилини