У нараді, скликаній у КОВА, взяли участь представники різних відомств, у тому числі Ради Церков, інших релігійних організацій, Державної служби України з етнополітики та свободи совісті, Національної поліції, ДСНС, СБУ Київської області. Про це повідомляє прес-служба "КОВА".

Виступаючи перед присутніми, Руслан Кравченко наголосив на необхідності забезпечення мирного та безпечного відпочинку для всіх мешканців Київської області, особливо у світлі значної загрози, яку становить потенційна російська агресія.

У цьому контексті було підкреслено, що всі релігійні служби повинні максимально приділяти пріоритетну увагу заходам безпеки.

З наближенням Великодня було оголошено, що на Київщині буде введено комендантську годину в ніч із суботи, 4 травня, на неділю, 5 травня, з 00:00 до 5:00.

Паски, Великдень, кадр з відео
Паски, Великдень, кадр з відео

У цей період пересування вулицями буде заборонено, що вимагатиме трансляції богослужінь онлайн.

Більше того, учасників закликали вжити активних заходів для запобігання скупченням людей у ​​якомусь одному місці. У разі надзвичайної ситуації людям слід негайно направити їх у пошуках притулку в найближчому доступному місці.

«Просимо вжити всіх заходів, щоб уникнути значного скупчення людей в одному місці. У разі тривоги оперативно просити людей пройти у найближче укриття», - наголосив Руслан Кравченко.

Нагадаємо, сміятися чи плакати: які доплати до пенсії отримають українці за "зайвий" стаж

Раніше «Українці» писали, гроші веслуватимете лопатою: три знаки Зодіаку "потонуть" у багатстві цієї весни

Як повідомляли «Українці», біди та невдачі не покинуть вас: які речі ні в якому разі не можна дарувати та викидати