Щоб ефективно боротися з комарами на дачі, досвідчені садівники рекомендують включити до ландшафту певні рослини, які відлякують шкідників.

Чорнобривці користуються популярністю через їх запах, ненависний комарів. Посадка цих яскравих кольорів на клумбах або садах може ефективно відлякувати їх і скорочувати популяцію.

Ще один варіант, що заслуговує на увагу, — пижма, відома своєю ефективністю як репелентна рослина. Деякі садівники дозволяють пижмі рости природним шляхом, а інші віддають перевагу декоративним сортам. Незалежно від підходу, пижма сприяє відлякуванню комарів та допомагає зменшити присутність інших шкідників.

Крім того, меліса є подвійною метою. Вона не тільки надає чаю чудового смаку, але й має відлякуючі комари властивості. Додавання меліси до вашого саду не тільки посилює аромат вашого відкритого простору, але й допомагає відігнати докучливих комах.

Нагадаємо, обов'язково додайте це до лунки: чим підгодувати баклажани перед посадкою, щоб отримати ідеальний урожай

Раніше «Українці» писали, кури нестимуться цілий рік: додайте олію в корм і якісні яйця будуть розміром з кулак

Як повідомляли «Українці», де на городі потрібно садити кавун, щоб він виріст величезним і солодким: ви точно здивуєтеся результату