Підготовка ґрунту перед посадкою баклажанів має вирішальне значення для отримання рясного врожаю. Агрономи з великим стажем поділилися своїм досвідом і назвали кілька ключових методів збагачення ґрунту та забезпечення оптимальних умов зростання цього овочу. Про це повідомляє "hyser".

Додавання компосту або перегною в ґрунт — відмінний спосіб збагатити його необхідними поживними речовинами та покращити його структуру. Компост можна приготувати з органічних відходів у саду або купити у готовому вигляді в магазині.

Крім органічних добрив, для здорового росту рослин корисні мінеральні добрива, що містять азот, фосфор, калій та інші мікроелементи. Ці поживні речовини необхідні зростання баклажанів.

Зола — цінна добавка до ґрунту, яка забезпечує необхідні мінерали, такі як калій, кальцій та магній.

Баклажани
Баклажани

Це також може допомогти у боротьбі з деякими шкідниками, такими як кліщі та попелиця.

Також додавання в ґрунт перліту або вермікуліту сприяє поліпшенню її повітряного та водно-повітряного режиму. Ці матеріали запобігають ущільненню ґрунту та забезпечують правильний дренаж, що має вирішальне значення для запобігання кореневій гнилі.

Крім цього, для невеликої розсади баклажанів використання торф'яних таблеток може бути корисним. Вони забезпечують рослини вологою та поживними речовинами, захищаючи їх коріння від висихання.

Нагадаємо, додайте це в кожну лунку перед посадкою перцю: плоди будуть великими та м'ясистими

Раніше «Українці» писали, секрет багатого врожаю: чим підгодовувати зливу навесні, щоб вона була солодкою та соковитою

Як повідомляли «Українці», рекордний урожай полуниці вас вразить: великі та солодкі ягоди збиратимете відрами