Триває сезон дачі та городів, а це означає, що настав час дізнатися про таємниці для ще однієї культури.

На цей раз давайте розглянемо перець, а точніше те, що потрібно покласти в лунку при посадці для підживлення. І все це без хімії.

Посадка перцю, кадр з відео
Посадка перцю, кадр з відео

Вибір ґрунту та підготовка

Насамперед, для успішного вирощування перцю важливо вибрати відповідний ґрунт. Оптимальним варіантом буде місце на суглинному або супіщаному грунті, який добре прогрівається на сонці.

Також необхідно підготувати ґрунт з осені, додавши компост (1 відро) та кісткове борошно (300 г) на квадратний метр. Навесні можна доповнити добрива перегній (1 відро) та золою (1 склянка) також на квадратний метр.

Що покласти в лунку при посадці перцю

  • Розчин коров'яку. Розчин коров'яку (0,5 л на 1 відро води) відмінно підійде для підживлення перцю. У лунку слід влити по 1 літру такого розчину, потім додати перегній та ґрунт (по 400 г).
  • Зола та кісткове борошно. Додайте в лунку по жмені золи та 2 столові ложки кісткового борошна. Після цього також додайте компост і городній ґрунт, дотримуючись пропорцій, зазначених вище.
  • Зола, лушпиння цибулі і яєчна шкаралупа. Змішайте по жмені золи, лушпиння цибулі і яєчної шкаралупи. Цю суміш можна додавати в лунки до розсади томатів для додаткового харчування.
  • Бананова шкірка. Подрібніть шматочки бананової шкірки і додайте в лунку при висадці. Бананова шкірка багата калієм, фосфором і кальцієм, що сприятливо впливає зростання рослин.

Болгарський перець
Болгарський перець

Протягом сезону розсаду перцю рекомендується підгодовувати 2-4 рази. Після висадки рослин полийте їх із розрахунку 0,5 літра води під кожен кущик і вкрийте спанбондом, щоб саджанці могли адаптуватися до змін температури.

Нагадаємо, що додайте це в кожну лунку перед посадкою перцю: плоди будуть великими та м'ясистими.

Раніше ми повідомляли, що ви хвалитися перед сусідами: як виростити печериці в домашніх умовах.