При підготовці до рясного врожаю сливи будь-якому старанному садівнику необхідні певні завдання.

Насамперед, необхідне обрізання гілок сливового дерева. Це сприяє здоровому зростанню та забезпечує правильну циркуляцію повітря по всьому дереву.

Далі, вирішальне значення має захист рослини від хвороб та шкідливих комах, таких як попелиця та плодожерка. Можуть бути потрібні різні заходи, такі як застосування відповідних пестицидів або природних методів боротьби зі шкідниками.

По-третє, важливими кроками є підтримання достатньої вологості ґрунту та розпушування ґрунту навколо сливи. Це забезпечує правильний розвиток коренів та засвоєння поживних речовин.

Важливо відзначити, що внесення добрив є ключем до забезпечення сталого зростання сливових дерев та багатого врожаю.

Сливи
Сливи

Досвідчені садівники рекомендують конкретні стратегії внесення добрив задля досягнення оптимальних результатів.

Перед цвітінням рекомендується удобрити рослину сечовиною або сірчанокислим калієм. Для сечовини рекомендується дозування 2 столові ложки на квадратний метр, а для сульфату калію достатньо 1 столової ложки на квадрат.

Після цвітіння сливове дерево слід підгодувати нітрофоскою – добривом, багатим калієм, азотом та фосфором. Розчин з розрахунку 3 столові ложки на відро води слід нанести на ґрунт біля основи дерева.

Нагадаємо, як позбутися кліщів, колорадського жука і попелиці на городі та в саду: допоможе всього одна рослина

Раніше «Українці» писали, де треба посадити троянди на дачі, щоб вони довго й гарно цвіли: вам заздритимуть усі сусіди

Як повідомляли «Українці», виноград буде солодким і розміром з волоський горіх: чому досвідчені садівники використовують олію на ділянці