Сухі дріжджі – це не просто продукт на кухні; вони також можуть принести користь садівникам та дачникам. Цей продукт позитивно впливає на якість ґрунту, збагачуючи його цінними поживними речовинами та мікроелементами, корисними для деяких рослин, у тому числі для полуниці.

При використанні як добрива дріжджі сприяють інтенсивному зростанню і покращують якість плодів, в результаті чого ягоди стають більшими, солодкими і соковитими. Так, агрономи поділилися хитрою порадою:

Для приготування добрива візьміть 3-літрову скляну банку та заповніть її приблизно на 75% теплою водою. Додайте у воду пакетик сухих дріжджів та 5 столових ложок цукрового піску, потім ретельно перемішайте. Залишіть суміш настоятися до появи піни.

Урожай полуниці
Урожай полуниці

Як тільки з'явиться піна, перекладіть суміш у відро майже наповнене водою. Отримане рідке добриво слід негайно вносити під кущі полуниці, оскільки відстрочення його застосування знижує ефективність. Поливайте кожну рослину під корінь приблизно літром розчину добрива.

Цей простий, але ефективний метод підкреслює потенціал звичайних предметів домашнього вжитку підвищення врожайності саду.

Нагадаємо, допоможе звичайна гірчиця: як позбутися колорадських жуків та слимаків на городі

Раніше «Українці» писали, урожай перцю та помідорів виросте як на підбір: просто додайте два простих та дешевих інгредієнтів

Як повідомляли «Українці», полуниця виросте солодкою, ароматною та великою: обов'язково погодуйте її цими простими засобами