Практику відсутності сезонної заміни шин за часів Радянського Союзу можна пояснити декількома чинниками, як кажуть досвідчені автомобілісти. Про це пише «hyser».

Автомобільні шини в СРСР були дефіцитними та відносно дорогими. В результаті люди надали перевагу предметам першої необхідності, таким як їжа, над менш важливими покупками, такими як заміна шин.

Також через нестачу шин власники автомобілів водили обережно, щоб звести до мінімуму непотрібне зношування. Така обережна поведінка при керуванні сприяла зниженню частоти заміни шин.

Радянське суспільство більше покладалося на громадський транспорт для поїздок на роботу і віддавало перевагу пішим прогулянкам у місцевих справах. Автомобілі в основному використовувалися для тривалих поїздок або за місто, що призводило до менш частого зносу шин.

Гума: скрін з відео
Гума: скрін з відео

Окрім цього, шини радянських часів мали глибокий протектор, що забезпечує гарне зчеплення як улітку, так і в зимових умовах. Це зробило їх придатними для цілорічного використання, скоротивши необхідність сезонної заміни шин.

Є ще відомості про те, що володіння автомобілем було не у всіх і це вважалося цінним майном. Сім'ї часто передавали автомобілі з покоління в покоління, заохочуючи дбайливе поводження та технічне обслуговування для збереження їхнього стану.

Нагадаємо, тепер вашу машину можуть забрати на фронт: кого торкнеться і до чого готуватися

Раніше «Українці» писали, це могли вигадати лише в СРСР: для чого радянські водії намотували на кермо дивні смужки пластику

Як повідомляли «Українці», готуйте кругленьку суму: який податок українцям доведеться заплатити за свої машини